«Проблема з перевезеннями в Краснопільській громаді (Митків-Гайсин)»,- написала на своїй фейсбук сторінці Людмила Головашич - голова Гайсинської районної державної адміністрації.
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
Отже. Ми, як адміністрація, запропонували наступний алгоритм: налагодити комунікацію і повідомляти про всі зміни в маршруті (час, відсутність та зміни, як і належить у договорі.)
Не допускати ситуацій, коли село у заплановані дні залишається без транспотру!
Наразі, до закінчення договору із перевізником залишилося 4 місяці, отже на наступний конкурс сумлінність перевізника впливатиме насамперед.