Структурні підрозділи

СТРУКТУРНІ ПІДРОЗДІЛИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Відділ освіти райдержадміністрації

Шрамко Валентина Миколаївна

начальник відділу

2-24-21

Нестерук Альона Віталіївна

заступник начальника відділу

2-15-40

Буга Ольга Петрівна

головний спеціаліст відділу

2-15-40

Відділ культури, молоді та спорту райдержадміністрації

 Ричков Микола Леонідович

начальник відділу

2-21-75

 Омельченко Антоніна Василівна

старший інспектор

2-21-75

 Велесик Олександр Петрович

головний спеціаліст

2-21-44

Сектор з питань оборонної роботи, цивільного захисту  та взаємодії з правоохоронними органами райдержадміністрації

Янковий Віктор Леонідович

завідувач сектору

2-24-48

Кучерук Валентина Вікторівна

головний спеціаліст

2-24-48

Відділ з питань надання адміністративних послуг та Державної реєстрації райдержадміністрації

 

начальник відділу

 

Гнітецька Ольга Євгеніївна

державний реєстратор

2-65-16

Ковальчук Людмила Анатоліївна

адміністратор

2-65-16

Служба у справах дітей райдержадміністрації

Грабовенко Ольга Володимирівна

Начальник служби

2-13-13

 

завідувач сектору опіки та піклування

2-13-13

Струковська Тетяна Олександрівна

головний спеціаліст - юрисконсульт

2-13-13

Скакун Олеся Петрівна

головний спеціаліст сектору опіки та піклування

2-13-13

Архівний відділ райдержадміністрації

Москальова Леся Леонідівна

начальник відділу

2-51-34

Волинець Людмила Михайлівна

головний спеціаліст

2-51-34

Відділ житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури, енергетики та захисту довкілля райдержадміністрації

 Бабич Людмила Іванівна

головний спеціаліст

2-14-69

Соколюк Василь Петрович

головний спеціаліст

2-14-69

Фінансове управління райдержадміністрації

Бабій Тетяна Владиславівна

Начальник управління

2-10-33

 

заступник начальника – начальник бюджетного відділу

2-14-89

Пастух Інна Григорівна

начальник бухгалтерського обліку та звітності - головний бухгалтер

2-23-30

Ткач Наталія Олексіївна

завідувач сектору прогнозування та аналізу доходів

2-10-13

Управління соціального захисту населення райдержадміністрації

Семирунчик Сергій Григорович

начальник управління

2-21-31

Внученко Марина Олександрівна

заступник начальника управління, начальник відділу адресних грошових допомог та компенсаційних виплат

2-34-14

Кобзар Лариса Іванівна

начальник відділу бухгалтерського обліку та звітності - головний бухгалтер

2-21-31

Кравчук Людмила Анатоліївна

начальник відділу з управління персоналом

2-02-48

Проскурова Олена Миколаївна

начальник відділу автоматизованих систем

2-11-70

Бессараб Олена Валеріївна

начальник відділу контролю та виплат адресних грошових допомог та компенсаційних виплат

2-23-52

Мазіхіна Наталія Іванівна

начальник відділу у справах ветеранів війни та соціального обслуговування потреб осіб з інвалідністю

2-22-28

Кулак Олена Євгеніївна

начальник відділу з питань праці, соціально-трудових відносин та контролю за правильністю призначення і виплати пенсій

2-02-48

Орищенко Ганна Валеріївна

начальник відділу державних соціальних інспекторів

2-23-52

Гайсинська районна державна адміністрація

Архів новин

Жовтень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1