Голова райдержадміністрації Людмила Головашич привітала газовиків Гайсинщини з нагоди Дня працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості.
Сердечно вітаючи колектив газової служби м. Гайсин, Людмила Володимирівна побажала всі причетним до газової галузі міцного здоров’я, добра і щастя, родинного благополуччя, професійних успіхів, стабільної безперебійної роботи, нових трудових звершень, оптимізму і впевненості в реалізації всіх задумів і планів.
http://gaysin-rda.gov.ua/ua/news/13039-lyudmila-golovashich-privitala-gazovikiv-gajsinshchini#sigFreeId3dfe4fa20f