Про це сьогодні, 2 вересня,  йшлося під час робочої зустрічі очільника поліції Вінниччини Івана Іщенка з головами територіальних громад Гайсинського району, представниками місцевої влади та керівництвом Гайсинського районного управління поліції.

 

Керівник поліції зазначив, що такі зустрічі проводяться за ініціативи поліції задля того, аби разом  з  представниками місцевої влади обговорити питання створення безпекового середовища у кожному населеному пункті, щоб кожен мешканець почував себе безпечно, та  в будь який час мав змогу  звернутися по допомогу.

У цьому році запроваджено на території Вінниччини проєкт «Поліцейський офіцер громади». Це поліцейський,  який працює та проживає на території громади,  а отже  досконало знає її мешканців та опікується їх проблемами. Жителі населеного пункту можуть звертатися до поліцейського офіцера громади не лише з правоохоронних, але й соціально – побутових питань.  Лише спільними зусиллями поліції та громади можна створити безпекове середовище на території області.

Для більш ефективної роботи таких офіцерів представники органів місцевого самоврядування повинні забезпечити їх відповідним приміщенням, а  керівництво поліції сприятиме у їх мобільності. Зокрема, завдяки підтримці голів  територіальних громад Гайсинського району для поліцейських офіцерів  Ладижинської, Джулинської та Тростянецької територіальних громад  придбали 3 службових автомобілі.

- Впевнений, що найближчим часом ми будемо покращувати нашу співпрацю і Гайсинський район стане одним з кращих, де впроваджується цей проект, - зазначив Іван Іщенко.

Голова Гайсинської райдержадміністрації Людмила Головашич зазначила, що місцева влада, як і раніше однозначно допомагатиме та сприятиме поліції у забезпеченні правопорядку  на території району.  

За словами заступниці голови Гайсинської районної ради Оксани Матвієнко, представники місцевого самоврядування охоче підтримують впровадження на території такого проекту, адже  безпека наших громадян, це перш за все найкращий показник  нашої спільної роботи.  

Також Іван Іщенко зустрівся  з особовим складом районного управління поліції та проінспектував роботу  слідства, кримінальної поліції, а також  превентивного блоку.

В ході зустрічі керівник поліції Вінниччини наголосив на безумовному дотриманні поліцейським дисципліни й законності та обговорив з підлеглими питання належної кваліфікації злочинів відповідно до чинного законодавства, організації роботи з їх оперативного розкриття та розслідування.

Джерело: Офіційний сайт Національної поліції: https://vn.npu.gov.ua/news/publichna-bezpeka-ta-poryadok/plidna-spivpraczya-policziji-z-misczevoyu-vladoyu-ta-samovryaduvannyam-je-zaporukoyu-stvorennya-nadijnogo-bezpekovogo-prostoru-u-teritorialnij-gromadi/

 

Гайсинська районна державна адміністрація

Архів новин

Жовтень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31