Спостережні ради — це сучасний метод залучення до процесу розвитку закладу охорони здоров’я депутатів місцевих рад, департаментів охорони здоров'я обласних адміністрацій, представників медичних колективів, пацієнтських організацій. Це напряму сприятиме покращенню надання медичних послуг.
Зараз більшість закладів охорони здоров’я взагалі не має елементів корпоративного управління. Тому, ми маємо незрозумілий розподіл коштів, наданих їм від НСЗУ Національна служба здоров'я України, відсутність планів розвитку закладів та системну потребу контролю лікарні з боку місцевої влади.
Пропозиції МОЗ містять конкретні інструменти для організації ефективного корпоративного управління таким чином, що гарантує якісну медичну допомогу, орієнтовану на пацієнта:
![▪️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4c/1/16/25aa.png)
![▪️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4c/1/16/25aa.png)
![▪️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4c/1/16/25aa.png)
![▪️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4c/1/16/25aa.png)
![▪️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4c/1/16/25aa.png)
Представників структурного підрозділу з питань охорони здоров’я та місцевої державної адміністрації (3 особи);
![▪️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4c/1/16/25aa.png)
Зараз проєкт нової постанови про спостережні ради доступний на сайті МОЗ для громадського обговорення (https://cutt.ly/aWg2b2O). Приєднуйтеся й ви, щоб спільно сприяти покращенню надання медичних послуг.
Детальніше на сайті: https://cutt.ly/9WgLnog