Шановна молодь Гайсинщини! Щиро вітаємо всіх з нагоди Дня Молоді!
Юність – найкраща пора в житті кожної людини, спогади про яку ми з трепетом зберігаємо у своєму серці. Це час випробувань і помилок, пізнання себе і навколишнього світу.
Молодь завжди відрізнялася ініціативністю, завзятям, новим баченням і неординарними рішеннями. Тож бажаємо молоді Гайсинщини мирного сьогодення і процвітаючого майбутнього, прекрасного настрою, радості від зустрічей з друзями, кохання, щастя, великих успіхів в усіх починаннях. З Днем молоді!
Голова райдержадміністрації Сергій Кавун |
Голова районної ради Григорій Боровий |