Звіт про виконання плану розвитку архівної справи у Гайсинському районі за 2018 рік

Архівним відділом Гайсинської райдержадміністрації у 2018 році підготовлено та передано на розгляд райдержадміністрації: графік передачі документів від виконавчих комітетів місцевих рад, установ, організацій, підприємств до архівного відділу з метою науково-технічного опрацювання та формування Національного архівного фонду. Здійснювалося науково-технічне опрацювання та упорядкування документів постійного зберігання 12 юридичних осіб.

Протягом за звітного періоду архівним відділом надавалася методична та практична  допомога в організації роботи архівних підрозділів організацій та установ.

Організовано роботу експертної  комісії архівного відділу, проведено 9 засідань експертної комісії (ЕК), діяльність якої протоколювалася. Розглянуто 40 питань. З метою поповнення  документів НАФ забезпечено подачу описів 12 юридичних осіб списку №1 на розгляд експертно-перевірної комісії Державного архіву Вінницької області.

У 2018 року головним спеціалістом архівного відділу взято участь у розширеному засіданні колегії, семінарі та розширеному засіданні експертно-перевірної комісії Державного архіву Вінницької області. Подано 9 узагальнюючих зведених інформацій, доповідних записок в Держархів області.

За звітний період архівним відділом здійснено аналіз стану  експертизи цінності та науково-технічного опрацювання документів, що утворилися в діяльності сільських рад району в умовах функціонування об’єднаних територіальних громад, надано 563 довідки соціально – правового, тематичного характеру,  з  підтвердження  майнових  прав  на землю та нерухоме  майно.