Протягом 2020 року через Гайсинську районну філію Вінницького обласного центру зайнятості, як і через інші центри зайнятості, було реалізовано два урядові проекти щодо надання фінансової підтримки бізнесу на період карантинних обмежень.
Завдяки отриманій допомозі роботодавцям району вдалося зберегти робочі місця, а фізичні особи-підприємці отримали можливість не припиняти свою діяльність.
Так, починаючи з квітня 2020 року діяла програма надання допомоги по частковому безробіттю для суб’єктів малого або середнього бізнесу та фізичних осіб-підприємців, які є застрахованими особами. Така допомога дозволила покривати витрати на заробітну плату працівників у разі скорочення чи зупинення виробництва через карантин. Станом на 31 грудня 2020 року до Гайсинської районної філії Вінницького обласного центру зайнятості подали пакети документів 281 суб’єктів малого або середнього бізнесу, із них 257 - фізичні особи-підприємці, та 2 – юридичні особи. Завдяки наданню допомоги по частковому безробіттю у період карантину було збережено робочі місця для 56 найманих працівників у 24 роботодавців.
А з 12 грудня й до кінця 2020 року діяла ще одна програма щодо надання одноразової матеріальної допомоги суб’єктам господарювання для здійснення виплати найманим працівникам на період обмежувальних протиепідемічних заходів. До Гайсинської районної філії Вінницького обласного центру зайнятості подали пакети на отримання одноразової матеріальної допомоги 15 суб’єктів господарювання. В результаті опрацювання поданих документів Вінницьким обласним центром зайнятості здійснено виплати для 323 найманих працівників суб’єктів господарювання. Загалом за період з 12 по 31 грудня 2020 року по Гайсинському району профінансовано 1084,3 тис. грн.
Одноразовою матеріальною допомогою скористались підприємства лісової галузі, туризму та рибальства, транспорту, будівництва, виробництва продукції легкої промисловості які здійснюють свою діяльність на території Гайсинського району. Завдяки реалізації даної програми наші земляки отримали підтримку саме тоді коли найбільше її потребували - у період обмежувальних протиепідемічних заходів.