Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря

Повне та скорочене найменування суб'єкта господарювання: ФІРМА АГРОПРОМШЛЯХБУДІНДУСТРІЯ,КОЛЕКТИВНЕ ПІДПРИЄМСТВО (КПФ "АГРОПРОМШЛЯХБУДІНДУСТРІЯ")

Ідентифікаційний код юридичної особи в ЄДРПОУ – 13314254

Місцезнаходження суб'єкта господарювання, контактний номер телефону, адреса електронної пошти суб'єкта господарювання: юридична адреса: 21029, Україна, Вінницька обл., Вінницький р-н, місто Вінниця, вулиця Келецька, будинок, 126А, офіс, 2,  тел. 0504696474, Е-mail:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..   

Місцезнаходження об'єкта/промислового майданчика: Вінницька обл., Гайсинський р-н, селище Тростянець, вул. Промислова, 5

Мета отримання дозволу - визначення та регулювання викидів забруднюючих речовин (ЗР), які потрапляють в атмосферу при експлуатації технологічного обладнання, на отримання дозволу ЗР для існуючого об’єкту.

Відомості про наявність висновку з оцінки впливу на довкілля (ОВД), в якому визначено допустимість провадження планованої діяльності, яка згідно з вимогами ЗУ «Про оцінку впливу на довкілля» підлягає оцінці впливу на довкілля – Діяльність не підлягає розробці ОВД.

Загальний опис об'єкта (опис виробництв та технологічного устаткування) – основний вид діяльності - 23.99 Виробництво неметалевих мінеральних виробів, н.в.і.у. На промисловому майданчику відбувається приймання та зберігання інертних матеріалів і бітуму, сушіння інертних матеріалів, змішування інертних матеріалів з бітумом та зберігання і відвантаження готової асфальтобетонної суміші на автотранспорт. Розвантаження та зберігання інертних матеріалів відбувається до живильників (3 шт.) та на відкритий майданчик зберігання інертних матеріалів, мінерального порошку – до бункерів (2 шт.), целюлози – до бункера, бітуму – до ємностей зберігання (3 шт.). Завантаження інертних матеріалів в сушильний барабан здійснюється за допомогою транспортерів (2 шт.). Сушіння інертних матеріалів відбувається в сушильному барабані, який працює на пічному паливі (наявні 3 резервуари пічного палива). Бітум зберігається в ємностях (3 шт.), далі підігрівається котлами підігріву бітуму (3 шт.) і направляється до змішувача. У змішувальній установці відбувається змішування інертних матеріалів з розігрітим бітумом. Готова асфальтобетонна суміш відвантажується на автотранспорт у пунктах відвантаження асфальтобетону (2 шт.).

На промисловому майданчику також наявна установка підготовки гудрону. В ємностях зберігання гудрону та бітуму (6 шт.) відбувається зберігання гудрону та бітуму. Далі гудрон підігрівається котлами (2 шт.), які працюють на пічному паливі (2 резервуари пічного палива). Далі направляється до реакторних установок окиснення гудрону (2 шт.). Готовий бітум направляється до ємності зберігання готової продукції, а потім відвантажується на автотранспорт (2 пункти).

На майданчику також встановлено допоміжне, технологічне обладнання: майстерня та опалювальне обладнання (котел котельні).

Відомості щодо видів та обсягів викидів – Від джерел викиду в атмосферне повітря надходять такі основні забруднюючі речовини: Речовини у вигляді твердих суспендованих частинок – 78,528632 т/рік, НМЛОС – 20,72 т/рік, Оксиди азоту (у перерахунку на діоксид) – 9,823 т/рік, Оксид вуглецю – 11,782 т/рік, Азоту (1) оксид N2O – 0,1253 т/рік, Вуглецю діоксид – 3536 т/рік, Метан – 0,146 т/рік, Діоксид сірки – 0,909 т/рік, Залізо та його сполуки – 0,000541 т/рік, Манган та його сполуки – 0,000059 т/рік, Арсен та його сполуки – 0,000012 т/рік, Кадмій та його сполуки – 0,00000226 т/рік, Нікель та його сполуки – 0,0012 т/рік, Селен та його сполуки – 0,000012 т/рік, Хром та його сполуки – 0,00014 т/рік, ПАВ – 0,06 т/рік.

Заходи щодо впровадження найкращих існуючих технологій виробництва, що виконані або/та які потребують виконання –  На підприємстві відсутні виробництва та устаткування, які підлягають до впровадження найкращих доступних технологій та методів керування.

Перелік заходів щодо скорочення викидів, що виконані або/та які потребують виконання – Не передбачені. Викиди забруднюючих речовин від стаціонарних джерел підприємства не перевищують встановлені нормативи граничнодопустимих викидів відповідно до законодавства, тому заходи щодо скорочення викидів забруднюючих речовин не розробляються.

Дотримання виконання природоохоронних заходів щодо скорочення викидів – Заходи не передбачені.

Відповідність пропозицій щодо дозволених обсягів викидів законодавству – Викиди забруднюючих речовин відповідають вимогам законодавства.

Адреса держадміністрації з питань охорони навколишнього природного середовища, до якої можуть надсилатися зауваження та пропозиції громадськості щодо дозволу на викиди – Вінницька ОВА за адресою Вінницька обл., м. Вінниця, вул. Соборна, 70, тел. (0432) 32-25-35, 32-35-35, email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Строки подання зауважень та пропозицій – протягом 30 календарних днів з моменту виходу повідомлення.

Гайсинська районна державна адміністрація