27 травня 2021 року о 14.00 год. в приміщенні зали засідань Гайсинської районної ради (м.Гайсин, вул. 1 Травня, 40, 2-й поверх), відбудуться установчі збори представників інститутів громадянського суспільства щодо формування нового складу Громадської ради при Гайсинській райдержадміністрації.

Гайсинська райдержадміністрації подовжує термін прийому документів від представників інститутів громадянського суспільства для участі в установчих зборах для обрання членів громадської ради при райдержадміністрації.

Оскільки з моменту попереднього оголошення від 09.12.2019 р. до Гайсинської райдержадміністрації не надходило жодних документів від представників інститутів громадянського суспільства району для участі в установчих зборах з обрання членів Громадської ради при райдержадміністрації, тому відповідно до розпорядження

Відповідно до розпорядження райдержадміністрації від 4 грудня 2019 року № 243 «Про затвердження складу ініціативної групи з підготовки та проведення установчих зборів за участю інститутів громадянського суспільства для обрання членів громадської ради при райдержадміністрації», враховуючи протокол загальних зборів громадської ради при Гайсинській райдержадміністрації від 28 листопада 2019 року, райдержадміністрація оголошує про початок прийому документів представників інститутів громадянського суспільства для участі в установчих зборах для обрання членів громадської ради при райдержадміністрації.

Розпорядження від 26 листопада 2019 року № 240 "Про затвердження Положення про громадську раду при Гайсинській районній державній адміністрації"

Положення про громадську раду при Гайсинській районній державній адміністрації

Постанова Кабінету Міністрів України № 996 від 03.11.2010 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики»

ПОСТАНОВА КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ від 24 квітня 2019 р. № 353 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 р. № 996»