Сьогодні, 30 вересня, Вінниччина отримала першу партію інноваційних ліків проти коронавірусу в рамках благодійної допомоги зі США.
![✅](https://www.facebook.com/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
![📍](https://www.facebook.com/images/emoji.php/v9/t2d/1/16/1f4cd.png)
Передача гуманітарного вантажу на Вінниччині відбулась у супроводі Ірина Борзова Народний депутат України.
«Ліки доставлені в Україну у вересні за сприяння Посольства України в США як гуманітарний вантаж, наданий американською благодійною організацією Direct Relief. Перемовини з американською стороною понад півроку проводили БО «Благодійний фонд Євгена Пивоварова», а остаточні домовленості щодо отримання цієї допомоги були узгоджені під час візиту Президента України Володимира Зеленського до США. Ми вдячні Володимиру Зеленському за особисте сприяння міжнародній гуманітарній місії», - зазначила народний депутат України.
Ірина Борзова також підкреслила, що отримання інноваційних препаратів не скасовує необхідність проведення вакцинації, яка на сьогодні залишається єдиним надійним способом збереження здоров’я та життя громадян.
«Звертаюся до всіх українців, до вінничан: потрібно робити вакцинацію проти коронавірусу та свідомо ставитися до щеплень, адже здоров’я – це найголовніше», - зазначила Ірина Борзова.
Про розподіл гуманітарного вантажу поінформувала перший заступник Голови ОДА Наталя Заболотна.
![🏥](https://www.facebook.com/images/emoji.php/v9/t7b/1/16/1f3e5.png)
Деталі за посиланням: http://www.vin.gov.ua/.../40181-serhii-borzov-deviat...