Про це та більше дізнавайтесь за посиланням:
Права людини починаються з прав дитини – це загальноприйнята норма в Європейському Союзі, це визнає і Україна.
Захист прав дитини є одним із найважливіших пріоритетів у нашій державі, адже ставлення до дітей, рівень їхньої безпеки та захищеності у державі, стан їхнього всебічного розвитку є одним із показників цивілізованості та гуманності суспільства.
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/taa/1/16/1f310.png)