В рамках проведення Другого Українського Індустріального Тижня здійснюється опитування представників органів місцевого самоврядування області з метою визначення основних проблем у сфері економічного розвитку територій;
В рамках проведення Другого Українського Індустріального Тижня здійснюється опитування представників органів місцевого самоврядування області з метою визначення основних проблем у сфері економічного розвитку територій;
Постановою Кабінету Міністрів України від 29 травня 2013 р. № 420 затверджено Типовий договір оренди водних об’єктів, в якому передбачені підстави його припинення чи розірвання.
Управління агропромислового та економічного розвитку райдержадміністрації надає інформацію та роз’яснення щодо спалювання сухої рослинності та її залишків. Ст. 50 Конституції України гарантує кожному безпечне для життя та здоров’я довкілля, а ст.66 трактує, що кожен зобов’язаний не заподіювати шкоду природі та відшкодовувати завдані ним збитки.
В ряді районів (Бершадський, Хмільницький) на посівах сої було виявлено відроджених личинок шкідника молодших та середніх віків. А в Козятинському районі було виявлено мігруючих в пошуках поживи личинок старших віків .
Головне управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області інформує: низка країн світу, зокрема країни ЄС, Євразійського Економічного Союзу, Індонезії, Кенії, КНР, Туреччина висувають фітосанітарні вимоги щодо експорту деяких рослин та продуктів рослинного походження виключно із зон, ділянок та місць виробництва вільних від регульованих шкідливих організмів.
Урожайність сільськогосподарських культур залежить не тільки від рівня агротехніки на даному полі, а й від правильно підібраних сортів, їх ознак і властивостей.
Сорт - найдешевший засіб підвищення врожайності, поліпшення якості продукції, зниження її собівартості, а саме це і є головною метою вирощування кожної культури.
Профілактика отруєнь бджіл
У 2018 році в суспільстві викликали велике занепокоєння випадки масової загибелі бджіл внаслідок порушення сільгоспвиробниками регламентів застосування засобів захисту рослин.
Під час проведення весняно – польових робіт на полях досить часто використовуються отрутохімікати, які можуть призвести до масового отруєння бджіл. Неконтрольоване застосування пестицидів, особливо на медоносних культурах, призводить не тільки до масової загибелі бджіл, а й до загибелі інших корисних комах, які є запилювачами цих культур.
12 квітня 2019 року відбудеться V Форум енергоефективного партнерства «Територіальні громади, держава, бізнес: Прозорі інвестиційні моделі»
Молоді підприємці, які мають гарну бізнес-ідею, але не мають грошей на її втілення, можуть отримати грант на реалізацію своїх планів. Фінансування отримають з обласного бюджету.
11 березня 2019 року оголошено конкурс бізнес-планів для підприємців-початківців (стартапи).
Згідно вимог чинного законодавства, зокрема, частини другої статті 11 Закону України «Про пестициди і агрохімікати», абз. 7 частини першої статті 16 та абз. 4 частини другої статті 18 Закону України «Про захист рослин», Державних санітарних правил ДCанПіН 8.8.1.2.001-98, інших нормативно-правових документів, особи, діяльність яких пов'язана з транспортуванням, зберіганням, застосуванням пестицидів і агрохімікатів та торгівлею ними, повинні мати допуск (посвідчення) на право роботи із пестицидами і агрохімікатами. Порядок одержання такого допуску Постановою Кабінету Міністрів України №746 від 18 вересня 1995 р. Забороняється допуск сторонніх осіб до місць застосування пестицидів.
„Попередження отруєння медоносних бджіл”
Щороку в період масових обробок полів реєструються випадки отруєння бджіл отрутохімікатами. Отруєння бджіл – це наслідок несвоєчасного попередження пасічників про час, місце, діючу речовину, характер хімічних обробок сільгоспкультур, термін дії препарату, відсутність іншої інформації щодо обробки полів, тобто порушення законодавства про використання отрутохімікатів.
Використання для посіву контрафактного та фальсифікованого насіння може спричинити втрату до 25% урожаю.
Купуючи контрафактне чи фальсифіковане насіння, аграрії стикаються з такими проблемами як погані сходи або взагалі їхня відсутність, низька врожайність, низька якість врожаю, різнобій сорту, хвороби, повідомляє прес-служба Держпродспоживслужби.
Якісний садивний матеріал – запорука доброго врожаю
Настала осінь – прийшла пора посадки плодових дерев на присадибних ділянках, в садах, на дачах. Головне управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області звертає увагу споживачів на вибір садивного матеріалу плодово-ягідних культур.
21 лютого 2019 року у м.Вінниця ТОВ «ФРУКТОВИЙ ПРОЕКТ» за підтримки Асоціації «УКРСАДПРОМ» проведуть міжнародну конференцію "Вирощування ягідних культур: чорниця високоросла"
Місце проведення конференції: м. Вінниця, вул.бОО-річчя 17, ТРЦ Мегамолл
Програма конференції (завантажити)
Для участі у конференції, звертайтесь:
Тел./факс: +38/0432/65-55-22, +38/050/413-54-42, +38/097/663-98-10
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
www.fruitproject.com.ua
ЧИМ І КОЛИ ПІДЖИВЛЮВАТИ ПШЕНИЦЮ ОЗИМУ НАВЕСНІ? РОЗРАХУНОК НОРМИ АЗОТНИХ ДОБРИВ ДЛЯ ПЛАНОВОГО ВРОЖАЮ ПШЕНИЦІ.
Умови зимівлі та стан посівів навесні обумовлюють заходи весняного догляду. Тому з відновленням весняної вегетації необхідно перш за все провести облік і обстеження посівів озимини та встановити ступінь пошкодження рослин. Також слід враховувати кількість рослин на одиниці площі та їх розвиток. Якщо рослини не розкущилися восени, то навіть повне їх збереження на площі тільки в окремі роки може забезпечити урожай близько 2,5–3,0 т/га.Зрідження таких посівів на 20–25% (зменшення густоти стояння до 300–350 стебел на 1 м²) не гарантує одержання врожаю більше 2,0 т/га.
Гайсинська районна державна адміністрація
December 2024 |