Проведено профілактичний рейд «Дозвілля»

18.01.2019 р. службою у справах дітей Гайсинської райдержадміністрації спільно з працівниками управління соціальної та молодіжної політики райдержадміністрації; управління освіти, фізичної культури та спорту райдержадміністрації; РЦССДМ; відділу з юридичних питань та в справах неповнолітніх Гайсинської міської ради; інспектором ювенальної превенції Гайсинського відділу поліції у Вінницькій області; головою батьківського комітету НВК:СЗШ І-ІІІ ст. – ліцею м.Гайсина, на підставі наказу Служби від 18.01.2019 року №1 "Про організацію проведення рейду "Дозвілля" планово обстежено розважальні заклади м. Гайсина:

- кафе “Олеко”,

- пивний клуб “Бункер”,

- кафе “Дует”,

- нічний клуб “Неон”,

- кафе “Жу-жу” та “Ірина”.

Метою рейду було проведення комплексних заходів щодо виявлення дітей, схильних до вчинення правопорушень; вилучення з вулиць дітей які залишилися без нагляду дорослих, займаються бродяжництвом; тощо.

Учасниками рейду проведено роз’яснювальну роботу із персоналом та адміністрацією усіх відвіданих розважальних закладів, пояснили їм правові наслідки недотримання законодавчих актів України щодо порядку перебування дітей у закладах, в яких провадиться діяльність у сфері розваг та в закладах громадського харчування у нічний час, а також про заборону продажу алкогольних напоїв та тютюнових виробів неповнолітнім .