Про це повідомив Начальник обласної військової адміністрації Сергій Борзов.
«Якісне надання адміністративних послуг в умовах воєнного стану має важливе значення.
Особливо для тих, які втратили рідних, житло, майно, для людей похилого віку та людей із інвалідністю. Також - для підтримки військовослужбовців», - зауважив очільник області.
На Вінниччині створені та діють 49 центрів надання адміністративних послуг (ЦНАП), 6 - територіальних відділень, 117 - віддалених робочих місць (ВРМ), 2 - мобільних ЦНАП та 6 - мобільних кейсів.
Попри те, що в Україні йде повномасштабна війна, з початку року в області відкрито 2 нових ЦНАП (Уланівська та Ободівська сільські територіальні громади), 1 територіальний підрозділ (село Гранів Краснопільської сільської територіальної громади) та створено 36 віддалених робочих місць ЦНАП.
Це і робочі місця - 664 працівника персоналу.
За 1 півріччя 2022 року суб’єкти звернення отримали через ЦНАП 499 257 адміністративних послуг, що на 10,1% більше у порівнянні з 1 півріччям 2021 року. Збільшення кількості наданих послуг відбулося за рахунок обслуговування внутрішньо переміщених осіб (довідки ВПО, пошкоджене майно та інші).
В умовах воєнного стану оформлення та видача паспорта громадянина України та паспорта громадянина України для виїзду за кордон здійснюється в 8 ЦНАП області: Вінницької, Гайсинської, Жмеринської, Калинівської, Козятинської, Немирівської, Агрономічної та Якушинецької територіальних громад.
Послуги з видачі посвідчення водія та реєстрації транспортних засобів здійснюються в 4 ЦНАП - Вінницької, Жмеринської, Калинівської та Козятинської міських територіальних громад.