Звіт про періодичне відстеження результативності регуляторного акта

1. Вид та назва регуляторного акта: розпорядження голови районної державної адміністрації від 09.01.2014 №4 «Прозатвердження Положення про Центр надання адміністративних послуг Гайсинської районної державної адміністрації».
  2. Назва виконавця заходів з відстеження: відділ з питань надання адміністративних послуг Гайсинської районної державної адміністрації.
  3. Цілі прийняття регуляторного акта:

- створення зручних та сприятливих умов для отримання адміністративних послуг суб’єктами звернення;

- забезпечення вільного доступу суб’єктам господарювання та населенню до інформації щодо порядку, умов, строків, вартості (у разі платності) адміністративної послуги;

- мінімізація корупційної складової за рахунок зменшення або відсутності безпосереднього спілкування суб’єктів звернень з представниками адміністративних органів;

-  спрощення  процедури отримання адміністративних послуг та поліпшення якості їх надання;

- удосконалення взаємодії суб’єктів надання адміністративних послуг, виконавчих органів, місцевих довільних органів, посадових та службових осіб цих органів у сфері організації надання адміністративних послуг

1. Строк виконання заходів з відстеження результативності регуляторного акта: з 02 січня по 02 лютого 2018 року.
  2. Тип відстеження регуляторного акта: періодичне відстеження.
  3. Метод одержання результатів відстеження: статистичні дані.

7.Дані та припущення, на основі яких проводилося періодичного відстеження:

- кількість звернень одержувачів адміністративних послуг;

- кількість наданих адміністративних послуг;

- середній термін розгляду звернення (хвилин);

- кількість скарг одержувачів послуг з приводу порушення порядку та якості надання адміністративних послуг.

1. Кількісні та якісні значення показників результативності регуляторного акта:

Показники результативності регуляторного акта

Протягом 2016 року

Протягом

2017 року

1

Кількість звернень одержувачів адміністративних послуг

10549

29007

2

Кількість наданих адміністративних послуг

10549

29007

3

Середній термін розгляду звернення (хвилин)

20 хв.

15 хв.

4

Кількість скарг одержувачів послуг з приводу порушення   порядку та якості надання адміністративних послуг

_

При проведенні моніторингу графіку роботи Центру надання адміністративних послуг районної державної адміністрації встановлено, що найбільша кількість заяв від суб’єктів звернень приймається кожного дня в проміжку з 9-00 до 15-00 години.

1. Оцінка результатів реалізації регуляторного акта та ступеня досягнення визначених цілей:

Проведений аналіз показників результативності регуляторного акта, розпорядження голови районної державної адміністрації від 09.01.2014 року №4 «Про затвердження Положення про центр надання адміністративних послуг Гайсинської районної державної адміністрації», свідчить про створення зручних та сприятливих умов для отримання адміністративних послуг.  Суттєвою перевагою є той факт, що в центрі надання адміністративних послуг районної державної адміністрації суб’єкт звернення може одночасно звернутись за отриманням декількох адміністративних послуг,  при цьому отримує необхідні консультації в адміністратора, що значно скорочує його часові та фінансові витрати.

Таким чином, беручи до уваги викладене вище, вважаємо за необхідне діючий регуляторний акт залишити без змін та провести наступне періодичне відстеження його результативності у терміни відповідно до вимог ст. 10 Закону України від 11.09.2003 року № 1160-IV «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності».

Заступник голови  районної

державної адміністрації                                                        Сергій НЕСВЯТИЙ

6 лютого 2018р.