Вітаємо із Днем захисту дітей !

У світі всі малята — і хлопчики й дівчата — повинні право мати щасливими зростати. В турботливій країні, у люблячій родині  мужнітимуть здорові біляві й чорноброві. Бо очі карі й сірі у злагоді та мирі не  плачуть, а сміються, що «дітками» зовуться.                                                                                            Л.Вознюк

Дорогі діти! Шановні батьки!

Вітаємо з Міжнародним днем захисту дітей, який має сталу дату святкування – 1 червня. Вона є постійною, починаючи з 1950 року, коли свято відзначалося вперше. Вважається, що рішення про проведення такого свята було прийнято на сесії Міжнародної демократичної федерації жінок, яка проходила в Парижі у 1949 році. День захисту дітей було ініційовано, переймаючись долею дітей, які залишилися без батьків і даху над головою під час Другої Світової війни.

Вже наступного року 1 червня у понад 50 країнах відбулося святкування Міжнародного дня. Святкування дня дитини запроваджено з метою привернення уваги широкої громадськості, організацій та урядових установ до питань, спрямованих на практичну реалізацію заходів щодо забезпечення добробуту дітей в усьому світі.

Щиро бажаємо вам, дорогі хлопчики та дівчатка міцного здоров'я, успіхів, веселих витівок і чудових друзів, щасливого дитинства і чарівних чудес, яскравих вражень та цікавих пригод, доброї радості й гарного настрою.

З повагою колектив служби у справах дітей районної державної адміністрації