Шановні гайсинчани! Прийміть найщиріші вітання зі святом весни і праці – 1 Травня!
Це свято для всіх, хто своєю щоденною працею створює завтрашній день, процвітання і благополуччя нашого району та України в цілому. Адже чесна і добросовісна праця – основа успішного розвитку будь-якого суспільства.
Тому хочемо висловити щиру подяку усім людям праці за повсякденну наполегливу роботу на благо рідного краю та країни, відданість обраній справі, уміння успішно реалізовувати плани та починання.
Бажаємо вам, вашим рідним і близьким гарного настрою, міцного здоров'я, щастя і благополуччя.
Хай мир завжди живе у Вашому серці, а ці світлі травневі свята додадуть усім нам нових сил, натхнення та оптимізму для здійснення майбутніх сподівань і трудових звершень.
Нехай у Ваших оселях завжди панує мир, злагода та добробут!
Голова райдержадміністрації Сергій Кавун |
Голова районної ради Григорій Боровий |