Спікерами виступили Сергій Дисюк та Віктор Короленко.
Основні тези:
1)Важливість оформлення трудових відносин з працівниками, особливо в умовах сьогодення, коли для України важливо, щоб економіка працювала, а трудові права працівників були надійно захищені.
2)Як розпізнати примусову працю та уникнути її.
3)Про особливості працевлаштування 16-річних осіб.
Більш детально про це, читайте на сторінці Гайсинська районна державна адміністрація (військова) за посиланням: https://www.facebook.com/gaysinrda/posts/577411597906525?__cft__%5B0%5D=AZWPhugt2fPOmn7hJx-E2vxNm2s8j1wMO7jDff3wa-KxV3VdvS6gYLvEEACDVIiu3dms0zrkyvK6GKhprQyhABvcbrWEAiVXHii1PBM1nqHeCoN1flNVyOr4bz3tMBEXKoyMuUXssUCuEqwApn-l18eB&__tn__=%2CO%2CP-R
Гаряча лінія стосовно торгівлі людьми:
![☎️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t22/1/16/260e.png)
![☎️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t22/1/16/260e.png)