Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта

Гайсинська районна державна адміністрація відповідно до статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, оприлюднює проект розпорядження голови Гайсинської районної державної адміністрації «Про затвердження Положення «Про центр надання адміністративних послуг Гайсинської районної державної адміністрації».

Проект розпорядження розроблено відповідно до вимог Закону України «Про адміністративні послуги», Постанови КМУ від 20.02.13 року №118 «Про затвердження Примірного положення про центр надання адміністративних послуг», з метою затвердження Положення про центр надання адміністративних послуг Гайсинської районної державної адміністрації.

Проект розпорядження разом з аналізом регуляторного впливу оприлюднено на офіційному веб-сайті Гайсинської районної державної адміністрації в мережі Інтернет за адресою http://www.gaysin-rda.gov.ua/в розділі «Регуляторна політика».

Зауваження та пропозиції щодо проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань необхідно надсилати у письмовому вигляді на адресу Державної служби України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва: 01011, м. Київ, вул. Арсенальна 9/11 (тел. 044-254-56-73, електронна адреса: