Повідомлення про оприлюднення доопрацьованого проекту

Повідомлення про оприлюднення доопрацьованого проекту розпорядження голови районної державної адміністрації «Про затвердження Умов конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території району (внутрішньорайонні маршрути)»

Відповідно до вимог Закону України від 11.09.2003 року № 1160-ІV «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності” і з метою отримання зауважень та пропозицій до проекту розпорядження голови районної державної адміністрації «Про затвердження Умови конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Гайсинського району Вінницької області» (далі - проект розпорядження) районною державною адміністрацією опубліковано оголошення про його публікацію.

Проект розпорядження розроблено на виконання Закону України «Про автомобільний транспорт», постанов Кабінету Міністрів України від 18 лютого 1997 року №176 «Про затвердження Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту» та від    03 грудня 2008 року №1081 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування» (із змінами),  розпоряджень голови обласної державної адміністрації від  04 жовтня 2016 року №719 «Про організацію перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування» та від 16 квітня 2018 року №311 «Про поліпшення роботи в сфері організації перевезення пасажирів у приміському та міжміському сполученні мережі автобусних маршрутів загального користування та внесення змін до розпорядження голови облдержадміністрації від 04 жовтня 2016 року № 719» щодо встановлення вимог до перевізників-претендентів, які мають приймати участь у конкурсі із визначення автомобільного перевізника для перевезення пасажирів на приміських  маршрутах загального користування.

Проект розпорядження оприлюднено на офіційному веб-сайті районної державної адміністрації (http://gaysin-rda.gov.ua).

Зауваження та пропозиції стосовно проекту розпорядження та аналізу регуляторного впливу у письмовій та електронній формі просимо надавати протягом місяця з дня опублікування цього оголошення за такими адресами:

Відділ містобудування, архітектури,

житлово-комунального господарства,

інфраструктури та будівництва

райдержадміністрації,

вул. 1-го Травня, 40, м. Гайсин, 23700,

тел/факс.( 043-34)-2-14-69

Державна регуляторна служба

вул. Арсенальна, 9/11, Київ, 01011

Адреса web-сайту Служби www.dkrp.gov.ua

Начальник відділу

містобудування, архітектури,