Зокрема, сучасні технології дають змогу:
![📌](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tac/1/16/1f4cc.png)
![📌](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tac/1/16/1f4cc.png)
![📌](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tac/1/16/1f4cc.png)
![📌](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tac/1/16/1f4cc.png)
Дізнатися, як це все впровадити у навчання, можна на безкоштовному базовому онлайн-курсі з розвитку цифрових навичок освітян «Учителі в курсі» ![🙌](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tfd/1/16/1f64c.png)
![🙌](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tfd/1/16/1f64c.png)
Комплексний курс створювали вчителі-практики та експерти з різних галузей: Оксана Пасічник, Алла Ворожбит, Тетяна Ткаченко, Тетяна Харламова, Ірина Сокол, Олександр Думишинець, Юрій Гайдученко, Людмила Булигіна та Катерина Антоненко.
![👉](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t51/1/16/1f449.png)
Курс розроблено проєктом Навчаємось разом / Learning Together спільно зі студією онлайн-освіти EdEra за фінансової підтримки Європейського Союзу й Міністерства закордонних справ Фінляндії та підтримки Міністерства освіти і науки України. Висловлені в цьому проєкті думки є виключно відповідальністю експертів і не обов’язково відображають погляди Європейського Союзу, Міністерства закордонних справ Фінляндії або проєкту «Навчаємось разом».