З нагоди відзначення 20-ї річниці Військової служби правопорядку у Збройних силах України,
відповідно до наказу номер 36 від 12 квітня 2022 року начальника Гайсинської районної військової адміністрації Людмили Головашич, нагородили Почесною грамотою районної військової адміністрації— за високий професіоналізм, сумлінне виконання службових обов‘язків, значний особистий внесок у перемогу над російським агресором:
— Дмитра Г.
— Романа Н.
— Романа Л.
— Олега М.
Оголосили Подяку районної військової адміністрації:
- Павлу Б.
- Сергію О.
- В‘ячеславу К.