Шановні виборці! Перевірте свої персональні дані в Державному реєстрі виборців.

Відділ ведення Державного реєстру виборців апарату Гайсинської райдержадміністрації запрошує громадян України, перевірити свої дані вже сьогодні.

Зробити це можна за адресою: м.Гайчин, вул.1-Травня 40 каб.122 (перший поверх). Наявність паспорта громадянина України або тимчасове посвідчення  обов’язкове.

Перевірити дані можна і online, зареєструвавшись в особистому кабінеті виборця на сайті drv.gov.ua.

Звертаємо увагу, що при зверненні до Відділу особисто, можна виправити виявлені при перевірці неточності. При електронній перевірці такої можливості немає!

Відповідно до ч. 5 статті 32 Закону України "Про вибори Президента України" - Порядок ознайомлення виборців із попереднім списком виборців на звичайній виборчій дільниці та оскарження неправильностей у списку виборців - заява щодо оскарження неправильностей у списку виборців може бути подана не пізніш як за п’ять днів до дня виборів і розглядається виборчою комісією протягом одного дня. Заява, подана після зазначеного строку, не розглядається.

Квітень 2019