Голова Верховної Ради Андрій Парубій обговорив питання енергетичної безпеки України з Міністром енергетики США Ріком Перрі

12 листопада 2018 року Голова Верховної Ради України Андрій Парубій провів зустріч з Міністром енергетики США Ріком Перрі.

Голова Верховної Ради наголосив, що питання енергетичної безпеки є одним з ключових для України.

Сторони обговорили питання співпраці у атомній енергетиці, постачання скрапленого газу до України. Андрій Парубій запросив американських інвесторів до співуправління українською газотранспортною системою.

Рік Перрі відзначив, що вітає співпрацю США та України у питанні енергетичної безпеки та зазначив, що США і надалі залишається послідовним і надійним партнером України.