Розпорядження № 243 від 4 грудня 2019 року

04 грудня  2019 року        м. Гайсин            № 243

Про затвердження складу ініціативної групи з підготовки та проведення установчих зборів за участю інститутів громадянського суспільства для обрання членів громадської ради при райдержадміністрації

Відповідно до пункту 9 частини першої статті 39 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», постанови Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 року № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики», враховуючи протокол загальних зборів громадської ради при райдержадміністрації  від 28.11.2019 року

ЗОБОВ’ЯЗУЮ:

1. Затвердити склад ініціативної групи з підготовки та проведення установчих зборів за участю інститутів громадянського суспільства для обрання членів громадської ради при райдержадміністрації (далі – ініціативна група), що додається.

2. Сектору з питань внутрішньої політики та зв’язків із засобами масової інформації і громадськістю апарату райдержадміністрації (Городчук Л.А.) забезпечити:

1) належну організацію та проведення установчих зборів за участю інститутів громадянського суспільства для обрання членів громадської ради при райдержадміністрації;

2) оприлюднення на офіційному веб-сайті райдержадміністрації необхідної інформації щодо проведення установчих зборів за участю інститутів громадянського суспільства для обрання членів громадської ради при райдержадміністрації.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Заступник голови районної

державної адміністрації                                                Сергій НЕСВЯТИЙ

розпорядження

від «04» 12.2019 року № 243