Дитина – не товар !

Торгівля дітьми є одним із найсерйозніших злочинів проти людства. Щороку все більше дітей по всьому світу вивозять в інші країни або регіони для використання у важкій нелегальній праці, у сфері секс-послуг, дитячої порнографії або з метою незаконного всиновлення чи випрошування милостині.

Права дітей порушуються, діти перетворюються на товар, який можна продати, купити, перемістити і перепродати. Дітей змушують жебракувати, їх використовують для роботи у домашньому господарстві, на плантаціях, будівельних майданчиках, шахтах, на виробництві або у сфері розваг. Складна економічна ситуація в Україні, високий рівень безробіття, недосконалість законодавства та правова необізнаність громадян є основними умовами, що сприяють цьому явищу. Тому надзвичайно важливо володіти інформацією про характер молодіжних угруповань, психологічний стан у сім’ях та молодіжних колективах. Серйозну увагу слід звернути на вирішення проблеми організації поза навчальної діяльності закладів освіти, забезпечення змістовного і цікавого дозвілля молоді.

З метою підвищення рівня обізнаності щодо протидії торгівлі дітьми, працівниками служби у справах дітей постійно проводяться профілактично - роз’яснювальна робота з дітьми, які скоїли правопорушення, дітьми, які перебувають на обліку служби у справах дітей, як такі, що опинились в складних життєвих обставинах, а також з батьками даної категорії дітей та особами, які їх замінюють.

Наша країна плідно працює для запобігання торгівлею дітьми. Але насамперед ми самі повинні бути завжди уважними і обережними, щоб не опинитися жертвами торговців «живим товаром».

Якщо Вам стало відомо про випадки торгівлі дітьми на території Гайсинського району, обов’язково повідомляйте службу у справах дітей Гайсинської райдержадміністрації, яка знаходиться за адресою:        м. Гайсин, площа Миру,3; тел. 2-13-13.

Анонсы событий

Гайсинська районна державна адміністрація

Архів новин

Январь 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
  • РГА
  • О районе
  • Новости и объявления
  • Экономика, инвестиции
  • Публичная информация
  • Гражданское общество
  • Административные услуги
  • Больше