Дайджест від Мінсоцполітики для громадян, які планують тимчасово покинути Україну або вже виїхали за кордон

Міністерством соціальної політики України зібрано в один зручний документ корисну офіційну інформацію про особливості перебування в 154 державах. Він стане в нагоді  українцям, які планують тимчасово покинути Україну або вже виїхали за кордон. Дані постійно перевіряються та оновлюються.

Перейшовши за посиланням https://dopomoga-poruch.com/ громадяни України, зможуть ознайомитися з офіційною інформацією щодо допомог, які надаються країнами, зокрема:

інформація щодо отримання статусу на території інших держав, громадянами України;

питання забезпечення житлом;

питання забезпечення фінансовою допомогою;

медичні питання;

питання освіти;

питання працевлаштування;

інформація щодо реєстраційних центрів для переміщених з України осіб, та інша корисна інформація.

,,Дайджест від Міністерства соціальної політики України”, на якому розміщено інформацію щодо умов тимчасового перебування громадян України у країнах-партнерах, розроблено з метою інформування громадян України, які планують або були вимушені покинути постійне місце проживання у зв’язку з воєнними діями росії проти України, в рамках Меморандуму про взаєморозуміння між Міністерством соціальної політики України та «Віза Інтернешнл Сервіс Ассосіейшн», спільно з ТОВ ,,Інтерфокус” на замовлення VISA.